Бизнес-ресурсы

Сервер Верховної Ради
На сервері ВРУ знаходиться база даних по законодавству України, зміст української Конституції, законопроекти, новини українського парламенту. http://www.rada.gov.ua/

Інформагентство "ЛІГАБізнесІнформ"
Всеукраїнська мережа поширення правової інформації. Українське законодавство та правові інформаційні ресурси. Інформаційне агентство. http://www.liga.net/

Нормативні акти України
Пошукова система з законодавства України українською, російською, англійською мовами. Щоденні розсилки нових документів. Судова практика. http://www.nau.kiev.ua/

Офіційний вісник України
Офіційний бюлетень поточного законодавства України. http://www.gdo.kiev.ua/

Інститут проблем законодавства ім. Я. Мудрого
Сайт містить тексти законопроектів і коментарів до них, а також інші роботи Інституту на тему відповідності законодавства України нормам міжнародного права, аналітичні матеріали, підготовлені експертами Інституту. http://www.legality.kiev.ua/

Право. Україна
Новини законодавства; документи: нормативно-правові акти, бланки, класифікатори, норми, тарифи, ставки зборів. Інформація про діяльність та програмні продукти компанії "Інформаційно-аналітичний центр "БІТ". http://www.legal.com.ua/

Виборче законодавство та виборчий процес
Он-лайн консультації, новини законодавства, календар виборця, поради, джерела. http://www.elections.civicua.org/

Законодавство різних країн
Законодавство різних країн. http://legal-ww.iatp.org.ua/
Юридичний портал
Інформація про види ліцензування, реєстрацію підприємств; загальне законодавство, сертифікацію. Он-лайн консультації. http://urportal.com.ua/

Бібліотека юриста
Повнотекстова електронна юридична бібліотека. http://www.refua.narod.ru/

Центр правової реформи та законопроектних робіт
Діяльність центра, документи, нормативно-правові акти, програми міжнародного співробітництва. http://legalreform.gov.ua/

Книга маразмів України Аналіз нового законодавства: підводні камені і недоліки, юридичні казуси та проблеми, податкові конфлікти.

UkrBusiness.com.ua - Сайт Ради молодих підприємців України, спрямований на підтримку та розвиток молодіжного бізнесу. Тут розміщено інформацію, що стане у нагоді початківцям та підприємцям, які потребують кваліфікованої допомоги. Учасники «бізнес-мережі» мають можливість додати інформацію про свій бізнес до каталогу, опублікувати новини, вакансії, прес-релізи та бізнес-пропозиції своєї компанії. У «довіднику підприємця» можна знайти корисну інформацію, наприклад стосовно того, як складати бізнес-план, чи реєструвати суб’єкт підприємницької діяльності (СПД). А в рубриці «юрконсультація» можна знайти відповіді на актуальні запитання щодо державної реєстрації, оподаткування, договірних правовідносин СПД тощо та переглянути їх по рубриках. Якщо ж ви не знайшли відповіді на запитання, що вас цікавлять, їх можна задати безпосередньо на сайті.

Украина промышленная - Сайт приємно вражає великою кількістю корисної інформації. Розрахований на людей, які перебувають у постійному пошуку партнерів (як в Україні, так і за кордоном), обладнання, товарів чи ринків збуту. Тут можна розмістити інформацію про власне підприємство, пропозиції щодо купівлі-продажу товарів.

Все про финансовые рынки - На сайті розміщено новини та статті, які зацікавлять фінансистів, власників підприємств. У щоденних оглядах відображається ситуація та тенденції на фондових, валютних ринках, аналізуються причини коливань курсів та робляться прогнози щодо подальшого розвитку ситуації на вітчизняних і світових ринках. Для тих, хто довіряє лише власним висновкам, інформація представлена у вигляді графіків, таблиць та цифр, що відображають щоденні зміни на фінансових ринках. На сервері можна детально ознайомитись з основними показниками окремих банків, страхових компаній, торговців цінними паперами України.

Про бухгалтерию с любовью - “Про бухгалтерію з любов’ю” - так визначили зміст сайту самі автори. Ресурс є справжнім джерелом корисної інформації для бухгалтерів. На сайті можна знайти новини, зміни у порядку оформлення тих чи інших документів податкової та фінансової звітності, інформацію про бухгалтерський облік, збори, платежі, регуляторну політику та багато іншого. Серед цікавих ресурсів сайту - інтерактивний календар звітності для підприємств і бюджетних установ, де розміщено бланки податкової та фінансової звітності, інформацію про те, у які терміни та в які установи необхідно подавати документи. На сайті в режимі он-лайн функціонує річна “Школа бухгалтера”, навчальні плани та програми якої адаптовані до навчальних планів і програм вузів. Після її закінчення видається Свідоцтво і Сертифікат. На сайті ви можете оцінити рівень власної професійної підготовки, пройшовши відповідне тестування.

Столичный деловой портал - Сайт Головного управління з питань підприємництва виконавчого органу Київради (КМДА). Цікавий ресурс для тих, хто вже не перший рік у бізнесі, та незамінний посібник для підприємців-початківців. Тут розміщена база даних київських підприємств, інформація про виставки та міські програми для підприємців. У рубриці “довідник підприємця-початківця” можна знайти інформацію про необхідні документи для реєстрації бізнесу, реквізити органів ліцензування, перелік нормативних актів з питань підприємництва, ставки фіксованого та єдиного податків тощо. Не менш цікавою є рубрика “методичний посібник підприємця-початківця” – тут можна знайти інформацію щодо порядку реєстрації СПД, пояснення щодо недоліків та переваг кожної з організаційно-правових форм підприємництва, основи системи оподаткування – види податків та зборів, права та обов’язки платників податків. Сайт може стати конструктивною допомогою для започаткування бізнесу.

UKRBIZ.NET - бизнес в Украине - Проект, який сприяє інтерактивному спілкуванню з метою допомоги українському бізнесу в пошуках нових споживачів та розширенні сфери збуту. Зареєстровані користувачі мають можливість публікувати новини своєї компанії, анонсувати важливі події. Тим, хто шукає інвестора, покупця, продавця чи партнера у бізнесі, “UKRBIZ” пропонує скористатися дошкою оголошень, а у прайс-листах ресурсу надано можливість безкоштовно розміщувати інформацію про власні товари та послуги, з детальними розцінками. Також кожна зареєстрована компанія може розмістити на сервері власну веб-сторінку. Учасникам пропонується безкоштовний хостинг.

Портал газеты Бизнес - Інтернет-версія тижневика “Бізнес”, що утримує лідируючі позиції на ринку ділових видань України понад 11 років. Орієнтований на бізнес-еліту, проте може стати в пригоді і молодим підприємцям. Тут можна знайти інформацію, необхідну для управління бізнесом, створення та розвитку компанії. Крім огляду ринків, фінансових інструментів, законодавчих змін, “Бізнес” відслідковує основні події, що стосуються економічного та фінансового життя країни, надає інформацію для роздумів та практичні поради для підприємців.

Украинский финансовый сервер - Спеціалізується на підготовці та наданні фінансово-економічної інформації. Макроекономіка, банківська система, фінансові послуги, страхування, фондові ринки, законодавство - це тематика сервера. Цифри, графіки, рейтинги - це форма подачі. Максимум інформації - мінімум слів. Проте це не виключає аналізу основних подій - на сервері доступні новини, аналітика, прогнози та рекомендації для фінансистів. На платній основі можна отримувати повну інформацію двічі на день.

ГАЗЕТА УКРАИНСКОЙ БУХГАЛТЕРИИ - Інтернет-версія щотижневого додатку до газети “Бізнес” – “Бухгалтерия”. Порівняно з друкованим виданням сайт містить обмежений обсяг інформації, проте, незважаючи на це, ресурс досить змістовний. Наприклад, календар бухгалтера нагадає про терміни здавання різних видів звітності, сплати податків та зборів. Також тут розміщений перелік нормативних актів: указів, постанов, матеріалів законодавчих та виконавчих органів. Щоправда, доступ до більшості з них є платним. А база консультацій на теми оподаткування, бухгалтерського обліку, права та загальних питань підприємницької діяльності містить близько 1000 кваліфікованих відповідей. Проте, якщо ви захочете поставити запитання фахівцям, майте на увазі, що ця послуга платна.

Все про банки Украины - Діяльність кожного підприємства так чи інакше пов’язана з банками. На сайті можна дізнатись новини та пропозиції українських банків, знайти аналітичні матеріали з академічної літератури, огляди періодичних видань – все, що пов’язане з вітчизняною банківською справою. Тут розміщені посилання на сайти центральних банків, монетних дворів країн СНГ та Балтії, України. Знаки валют країн світу, індекси інфляції – та інформація, яку постійно у своїй роботі потребує підприємець. Окремої уваги заслуговує рубрика “Звіти”, перегляд якої допоможе визначитись підприємцям у виборі банку, а банкам орієнтуватись у пріоритетах своїх споживачів.

ПростоБанк - Ваш путеводитель в мире банковских услуг - Сайт предназначен для облегчения жизни тем, кто хочет разобраться в бурном мире банковских услуг.
На сайте размещена полезная и интересная информация, которая поможет Вам максимально быстро сориентироваться в разнообразии продуктов и услуг украинских банков и выбрать для себя оптимальную комбинацию: "услуга - банк".
Сегодня Вы сможете узнать об интересующей Вас услуге с помощью таких рубрик:


Рейтинги

Эта рубрика поможет Вам сравнить и оценить услуги украинских банков и выбрать для себя наиболее приемлемый вариант

Тарифы

С помощью этого раздела Вы сможете быстро ознакомиться с тарифами на банковские услуги. Регулярное обновление и предоставление информации в удобном виде сделает такое знакомство максимально эффективным

Новости

Финансовый рынок очень динамичен. Ежедневно банки запускают новые акции, изобретают новые технологии, изменяют условия продажи своих продуктов и услуг. Будьте всегда в курсе всех событий.

Акции

В данной рубрике Вы сможете ознакомиться с действующими акциями банков.

Пресса

Хотите знать, что журналисты пишут о банковских услугах? Тогда читайте публикации этого раздела и не тратьте время на поиск необходимой информации в печатных и электронных СМИ. Мы это сделали за Вас!

Мнения

Интересные мнения, познавательные интервью, любопытные точки зрения и конструктивные отзывы о банковских услугах Вы сможете найти в этой рубрике нашего сайта.

Путеводители

Если эта банковская услуга Вам не знакома, и Вы впервые сталкиваетесь с ней, тогда этот раздел именно для Вас. В нем мы пошагово, в доступной и простой форме расскажем обо всех особенностях и нюансах приобретения этой финансовой услуги.

Советы

Ответы на наиболее часто задаваемые вопросы Вам подскажут опрошенные нами эксперты. Узнайте мнение специалистов и принимайте правильные решения